• Autors:

  admin
 • Pievienots:

  22-02-2021, 18:11
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1358

Roush atklāj savu Ford Mustang

Tūninga birojs Roush ir izlaidis leģendārā Ford Mustang versiju, kas izskatās patiešām interesanta. Neskaitāmas izmaiņas ir ietekmējušas gan automašīnas dizainu, gan tā tehnisko aprīkojumu. Tālāk tekstā mēs sniegsim pilnu visu uzlabojumu sarakstu.

Pirmkārt, daži vārdi par pašu studiju. Rusu tālajā 1976. gadā nodibināja viens no Ford koncerna darbiniekiem, tāpēc puiši precīzi zina, ar ko ir darīšana. Savas pastāvēšanas laikā uzņēmums ir izlaidis daudz leģendārā auto koncerna modeļu tūninga versiju, tostarp vairākus mustangus.


Pašreizējā versija lepojas ar diezgan jaudīgu modernizētu V8 motoru, kas ražo 786 ZS. Automašīna tika aprīkota arī ar jaunu izplūdes sistēmu un uzticamām bremzēm, kurām vajadzētu tikt galā ar Ford Mustang palielināto jaudu.


Turklāt leģendārās kupejas izskats ir nedaudz modificēts. Jo īpaši tika pievienoti jauni riteņi ar interesantiem diskiem, svaigu optiku un citiem sīkumiem. Viņi nemainīja kaut ko nopietnu kulta automašīnas izskatā, jo tas jau ir tuvu ideālam.

Modelis nonāks pārdošanā šī gada pavasarī, un īpaši nepacietīgi fani var veikt iepriekšēju pasūtījumu jau tagad ateljē vietnē.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно