• Autors:

  work
 • Pievienots:

  14-04-2022, 17:55
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1141

BMW 128ti pārveidoja dÄHLer

dÄHLer ir labi pazīstama Šveices tūninga studija, kas ne reizi vien ir nodarbojusies ar BMW automašīnām un kurai ir daudz sava darba cienītāju. Šodien runāsim par komandas jauno projektu, proti, BMW 128ti, kas tika samontēts uz BMW M135i xDrive karstā lūka bāzes. Visu uzlabojumu sarakstu var atrast zemāk.
Modeļa pamatdzinējs jaudu paaugstināja līdz 340 ZS. un 520 ņūtonmetru griezes moments. Salīdzinot ar akciju veiktspēju, pieaugums bija pieticīgs par 15 procentiem, taču jāņem vērā fakts, ka motora pārspīlēšanas izredzes jau bija ļoti pieticīgas.

Jārunā arī par modeļa izskatu, kas, kā jau gaidīts, izrādījās ļoti sportisks. Auto saņēma jaunveidotu spoileri, sporta virsbūves komplektu, LED tipa optiku, hromētu radiatora režģi, kā arī pēc pasūtījuma izgatavotus dizaineru diskus.
Kopumā tūninga versija izrādījās ārkārtīgi veiksmīga, ko jau atzīmējuši Rietumu žurnālisti, kuri ar prieku seko līdzi Šveices komandas darbam. Mēs pilnībā piekrītam mūsu kolēģu brīnišķīgajām atsauksmēm un pilnībā piekrītam viņu viedoklim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно