• Autors:

  work
 • Pievienots:

  23-03-2023, 14:27
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  139

Zināmas detaļas par jauno Mercedes-Benz GLC Coupe


Šopavasar vācu kompānija Mercedes prezentēja jaunizveidotā krosovera Mercedes-Benz GLC Coupe atjaunināto versiju. Šis modelis atšķiras no oriģinālā GLC, kura pirmizrāde notika 2022. gada vasarā, ar modificētu virsbūvi kupejas formā. Automašīnas aizmugurē ir gluda pāreja uz pakaļgalu, kas pozitīvi ietekmē aerodinamikas īpašības.

No galvenajiem jaunumiem tiek atzīmēta LED optika, kurai ir līdzīga, bet modernāka Digital Light sistēma. Opcija ir pieejama par papildu samaksu, un tā braukšanas laikā spēj iedomāties papildu orientierus bultu un rādītāju veidā. Sportisko virsbūves komplektu cienītājiem tiek piedāvāta AMG pakete, kurā ietilpst agresīvi bamperi. Dekoratīvo elementu un hroma ieliktņu cienītājiem ir pieejama Avantgarde Line versija, kā arī riteņu bāze ar diametru diapazonu no 18 līdz 22.


Salonā ir moderns multivides komplekts, kas parāda darbības 12 collu displejā, kā arī identiska izmēra virtuālais instrumentu panelis. Uzstādīta kvalitatīva Burmester audio sistēma, daudzfunkcionāli krēsli ar masāžas iespējām vairākos režīmos, četru zonu klimata kontrole un panorāmas jumts, kas kļuvis salīdzinoši garāks par iepriekšējo modeli.
http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно