• Autors:

  work
 • Pievienots:

  20-01-2022, 19:01
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1180

Coupe Manhart MH2 450 ienāk sērijā

Manhart MH2 450 ir vēl viens augsta līmeņa projekts no Manhart tūninga studijas, kam vajadzētu iepriecināt BMW fanus ar savām sportiskajām īpašībām. Daži eksperti uzskata, ka šī, būtībā fanu radīta modifikācija, pēc saviem parametriem nekādā ziņā neatpaliek no oficiālajiem M sērijas pārstāvjiem, kam mēs, protams, pilnībā piekrītam.
Spriediet paši, zem šī tīrasiņu izskatīgā vīrieša motora pārsega slēpjas rūpnīcas turbo 3.0 B58 dzinējs, kura jauda pieaudzis no 374 ZS. un 500 ņūtonmetru griezes momentu līdz labiem 450 ZS. un 650 ņūtonmetri. Pārnesumkārba, ko pārstāv astoņu pakāpju automāts, palika nemainīga, taču tā jau labi tika galā ar saviem pienākumiem.

Tikpat ievērības cienīgs ir Manhart kupejas dizains, kas vienmēr ir bijis slavens ar savām spējām eksterjera dizaina jomā. Šeit jūs atradīsiet izsmalcinātu sporta spoileri un elegantus lokus un svaigu LED optiku ar stilīgu fona apgaismojumu. Uzskaitiet visas mazās lietas un aksesuārus var būt ļoti garš.
Visbeidzot, attiecībā uz izlaišanas datumu un kopējo tirāžu. Pēdējais nav precīzi zināms, tomēr, zinot tūninga studijas pieticīgās iespējas, uz plašām sērijām rēķināties nevar. Pašai mašīnai vajadzētu parādīties nākamā mēneša sākumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно