• Autors:

  alexpuskins
 • Pievienots:

  24-05-2021, 17:20
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1443

Kāpēc autopircēji izvēlās patstāvīgi iegādāties un pārdot automašīnas vietnē Dalder?

Pēdējos gados vairāk nekā četrdesmit procenti autovadītāju paši patstāvīgi pārdod un nopērk automašīnas. Internets viņiem šajā ziņā ļoti palīdz. Jo īpaši šeit noder specializētā tiešsaistes platforma Dalder, kas palīdz ātri atrast vai ievietot sludinājumu vietnes attiecīgajā sadaļā, kas veltīta lietotām automašīnām. Papildus privātajiem piedāvājumiem, šeit bieži varat redzēt sludinājumus no automašīnu dīleriem, kuriem arī nav iebildumu pārdot automašīnu tiešsaistē.

Vispirms būtu jāapsver visas priekšrocības, kādas ir automašīnu vietnei, salīdzinot ar citām veiksmīgas transportlīdzekļu pārdošanas iespējām. Vēl pirms vairākiem gadiem tika uzskatīts, ka labāk ir nodot savu automašīnu izplatītājiem vai automašīnu pārstāvniecībai. Viņiem jau ir izveidojusies klientu bāze, tāpēc viņi labprāt pieņem automašīnas no cilvēkiem, kuri vēlās tās pārdot. Vienīgā problēma ir tāda, ka par tik ātru darījumu jāmaksā ar nelielu automašīnas cenu. Tas tāpēc, ka automašīnas cena šādā gadījumā ir daudz zemāka par reālajām cenām. Lielākā daļa autovadītāju šo iespēju nekavējoties atmet, jo īpaši ņemot vērā citu, efektīvāku veidu pieejamību. Šāda veida darījums ir tiem cilvēkiem, kuri absolūti nevēlas pavadīt kaut nedaudz sava laika, lai paši meklētu pircējus.

Vēl viena iespēja ir izmantot automašīnu tirgotāju piedāvāto pārdošanu. Transportlīdzekļa īpašnieks to ievieto noteikta veikala laukumā, kur pastāvīgie klienti to var atrast. No automašīnas pārdošanas cenas tiek ieturēta komisija. Šajā gadījumā automašīnu cenas ir vairāk nekā pieļaujamā līmenī, taču veidojas vēl viena problēma, kas saistīta ar transporta dīkstāvi. Par laiku, kad automašīna tiks pārdota, pārdevējam, visticamāk, būs jāmaksā atsevišķi. Tomēr šī metode vismaz ir sevi apliecinājusi gadu gaitā, un, ja patiešām vēlaties, varat mēģināt to izmantot. Taču, to izmantojot, noteikti nevarēsiet ietaupīt naudu.

Tikai tiešsaistes platforma dalder.lv ļauj bez maksas pārdot lietotas automašīnas. Lai pareizi noformētu savu sludinājumu, ir jāvelta dažas minūtes. Tas ļaus atrast potenciālos pircējus, kuri sazināsies tieši caur vietni. Tas ir visizdevīgākais piedāvājums gan pavadītā laika, gan naudas ietaupījuma ziņā.

Kā pareizi izvietot auto sludinājumu?

Lai automašīnas pārdošana nesagādātu liekas pūles, rūpīgi jāievieto sludinājums vietnē un jānorāda pieņemama auto cena. Tas jādara tā, lai potenciālais pircējs nekavējoties gribētu nopirkt konkrēto lietoto automašīnu. Tomēr tas nenozīmē, ka būtu jānorāda nepatiesa informācija. Ieteicams ievērot šādus padomus:

 •    
  Fotoattēli.     Pircējam ir daudz vieglāk uztvert reklāmas, kurām ir pievienots     automašīnas attēls. Šādi priekšlikumi ir daudz ticamāki. Vēl     labāk, ja sludinājumā ir ne tikai automašīnas ārējās daļas,     bet arī tās interjera fotoattēls.
       

 • Reāla     informācija. Vietnes lietotājam jāsniedz reālie dati par     automašīnu. Jānorāda ne tikai īpašības, bet arī tehniskais     stāvoklis. Ja pēkšņi lietošanas laikā tiek atklāti daži     defekti, labāk tos nekavējoties identificēt, lai pircējs precīzi     zinātu, ar ko rēķināties. Lai pareizi aizpildītu sludinājumu,     jāizmanto transportlīdzekļa reģistrācijas apliecība. Tas ļaus     pareizi identificēt transportlīdzekļa marku, modeli, ražošanas     gadu, virsbūves tipu un paaudzi.
       

 • Pareizā     cena. Lai lietotājs vēlētos iegādāties     automašīnu,     tas jāpārliecina viņu par pienācīgu vērtību. Ir vērts     sameklēt līdzīgu automašīnu starp vietnē pašlaik pieejamajām     reklāmām, lai netiktu nepareizi aprēķināta un noteikta optimālā     automašīnas cena. Tādā gadījumā potenciālajam pircējam nebūs     ilgi jāgaida.

Sludinājuma ievietošana vietnē Dalder ir pilnīgi bez maksas. Vienīgā lieta, par kuru ir vērts maksāt, ir papildu funkcijas, lai sludinājumu popularizētu citu piedāvājumu vidū. Tomēr tas jādara tikai tad, ja vēlaties veikt pārdošanu pēc iespējas ātrāk.

Kādas ir lietotu automašīnu iegādes īpatnības?

Tiem, kas vēlas iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu, jānosaka aptuvenais budžets un automašīnas marka, ko viņi vēlētos atrast Dalder vietnē. Tas tāpēc, ka tiešsaistes platforma piedāvā diezgan ērtus filtrus, ar kuru palīdzību būs viegli izvēlēties optimālo transportlīdzekli, kas pilnībā atbilst prasībām. Ja šobrīd nav atrodams atbilstošs sludinājums, nevajadzētu krist izmisumā, jo iespējams saglabāt filtrus, tādā gadījumā vietne neatkarīgi nosūtīs brīdinājumu pa e-pastu vai uz lietotāja personīgo kontu.

Lai veiktu pareizo pirkumu, nekādā gadījumā nedrīkst izdarīt secinājumu par automašīnu, pamatojoties tikai uz sludinājumā sniegto informāciju. Ir kategoriski ieteicams sazināties ar pārdevēju pa kontakttālruņa numuru, e-pasta adresi vai, izmantojot tērzēšanas funkciju tieši vietnē, lai vienotos par personīgu tikšanos un transportlīdzekļa pārbaudi. Tomēr tiem, kas iegādājas tālu ne pirmo automašīnu, tāpat ir skaidrs, ka labāk visu labi apskatīt tieši uz vietas. Un vēl labāk – ņemiet līdzi cilvēku, kurš labi pārzina transportlīdzekļus un var, ja kaut kas notiek neparedzēti, norādīt uz darījuma nepilnībām. Ja starp desmitiem sludinājumu ar konkrētu automašīnas modeli tika atrasts piedāvājums ar ļoti zemu cenu, tad, visticamāk, automašīnai ir acīmredzami defekti.

Ir vērts atzīmēt, ka cena vietnē ne vienmēr ir galīga. Tā kā automašīnu pirkšana un pārdošana, izmantojot sludinājumus vietnē, ir brīvprātīga, ja pārdevējs nav norādījis uz kaulēšanās neesamību, varat mēģināt vienoties par pieņemamākām izmaksām. Tas jo īpaši attiecas uz gadījumiem, kad automašīnai apskates laikā tiek pamanīti noteikti defekti, taču tie nav tik kritiski, lai pilnībā atteiktos no darījuma. Tas viss ir atkarīgs no nosacījumiem, kurus nosaka pārdevējs, piedevām pastāv arī noteikta tiešsaistes reklāmas platformas priekšrocība salīdzinājumā ar citiem automašīnu iegādes veidiem.

Kādas lietotas automašīnas iespējams atrast vietnē?

Pārskatot sludinājumus, kuros tiek pārdotas tādas automašīnu markas kā Mazda, Toyota, Mitsubishi, Audi, Nissan, iespējams secināt, ka tās visas pilnīgi jaunā stāvoklī ir diezgan dārgas automašīnas. Tomēr pat tad, ja automašīna ir izmantota tikai dažus mēnešus, cenu var samazināt par vairākiem tūkstošiem eiro pat sporta automašīnām. Tā kā sameklēt pārdevēju dzimtās pilsētas teritorijā patstāvīgi ir diezgan grūti, jāizmanto dalder.lv vietne. Tas ir sava veida starpnieks, kas ļauj izveidot saikni starp pircēju un pārdevēju. Ikviens var ievietot sludinājumus vietnē. Tāpēc ir daudz gan privātu tirgotāju, gan lielu automašīnu izplatītāju piedāvājumi. Pašlaik vietnē ir lietotas automašīnas dažādās kategorijās:

 •    
  Sedani;
       

 • Hetčbeki;
       

 • Krosoveri;
       

 • Kupejas;
       

 • Universāļi.

Viss ir atkarīgs tikai no pircēju vajadzībām. Tomēr vilcināties nekad nevajag. Ja atrasts sludinājums, kas atbilst prasībām, ir pārdevēja kontakti – nekavējoties jāvienojas par tikšanos. Tas tāpēc, ka labi piedāvājumi spēj atrast pircēju dažu stundu laikā.Vārdi, kas jāizmanto veidojot tulkojumu:

Mazlietoti,lietoti auto-tirdzniecība. Pirkt,pārdot auto-sludinājumi,reklāma,tirgus,cenas. Auto dīleri pārdod,pērk jaunas automašīnas, mazlietoti auto, lietoti auto, lietotas automasinas, lietotas auto, lietots auto, auto sludinājumi, sludinājumi auto, auto tirdzniecība, vieglie auto, lietotas automašīnas, lietotu auto tirdzniecība, pārdod auto, mazlietotas automašīnas, jauni auto, auto pārdošana, jaunie auto, lietoti auto ar garantiju, lietotas mašīnas, pirkt auto, pārdod mašīnas, kur pirkt lietotu auto, auto reklāma, auto sludinājumu portāls, bezmaksas auto sludinājumi, auto pārdošanas sludinājumi, vieglie auto pārdod, pirkt mašīnu,iepērk auto, pirkt lietotu auto, iepērk lietotus auto, pērk auto, lietotu automašīnu tirdzniecība, auto dīleri, auto cenas, auto modeļi, auto, automašīnas, auto tirgus.

http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно