• Autors:

  work
 • Pievienots:

  14-12-2021, 19:06
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1225

Restomod, pamatojoties uz Mini, saņēma Nissan Leaf daļas

Mini automašīnas ir ļoti populāras Eiropas autobraucēju vidū. Mazie, veiklie un ļoti stilīgie pilsētas auto ir labi pat rūpnīcas dizainā, taču dažādu tūninga studiju un trešo pušu darbnīcu piedāvātie projekti burtiski pārsteidz iztēli ar savām drosmīgajām idejām.
Par vienu no šādiem projektiem nolēmām pastāstīt šīs ziņas ietvaros. Mēs runājam par klasiskā Mini restomodu, kas sērijā tika izlaists tālajā 1993. gadā. Firmas Land Rover automašīna tolaik nebija tik plaši pazīstama un tikai ieguva popularitāti pircēju vidū.

Patiesībā Londonas elektrisko automobiļu (LEC) komanda nolēma atdzīvināt šīs krāšņās dienas jauna elektriskā Mini veidā, kas iegūs raksturīgu izskatu, kā arī Nissan Leaf iekšējos elementus. Jā, mēs domājam motoru, kā arī salikto akumulatoru, kas tika atjaunots no lietotām šūnām.
Restomod ir salikts vienā eksemplārā un nav paredzēts pārdošanai. Drīzāk puiši no LEC radīja automašīnu sev un savai fanu bāzei. Lai kā arī būtu, modelis izrādījās ļoti uzticams un pēc izskata pievilcīgs, par ko liecina uzrādītās fotogrāfijas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно