• Autors:

  work
 • Pievienots:

  9-04-2022, 17:56
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1158

Kompleksu iDrive 8 prezentēja BMW

iDrive 8 ir jauns programmatūras komplekts no BMW, ko tas ir izstrādājis pēdējos pāris gadus. Beidzot sistēma ir pilnībā gatava un pārbaudīta, kas nozīmē, ka jaunie modeļi, kā arī daži vecie flagmaņi varēs novērtēt koncerna vadošo programmētāju pūles, kas radījuši daudzas ērtas aplikācijas un funkcijas.
Pirmkārt un galvenokārt, iDrive 8 ir paredzēts elektrisko transportlīdzekļu īpašniekiem, kuri varēs labāk kontrolēt katru sava transportlīdzekļa aspektu. Sistēma iemācījusies precīzāk uzrādīt atlikušo akumulatora tilpumu, labāk reaģēt uz ātrās uzlādes funkciju, kā arī efektīvi sadalīt enerģiju starp vairākiem elektromotoriem.

Tomēr programmatūras pakotne var iepriecināt arī parastos autovadītājus, kuriem ir vesels personāls progresīvu vadītāja palīgu, daudzas noderīgas aplikācijas, tostarp pakalpojumu saņemšanai, kā arī mobilās kartes, kurām ir visi oficiālie BMW servisa centri un degvielas uzpildes stacijas.
Papildus vēlos atzīmēt BMW ID mākslīgo intelektu, kas ir būtiski uzlabots. Šī sistēma ļauj izsekot vadītāja ieradumiem un pielāgoties viņa unikālajam braukšanas stilam. Ir arī ar mākoni saistīts profils My Modes, kas palīdzēs saglabāt lietojumprogrammas iestatījumus.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно