• Autors:

  work
 • Pievienots:

  17-03-2022, 17:58
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1172

Chery Tiggo 3 krosovera apskats

Crossover Chery Tiggo 3, kas nesen parādījās Eiropas tirgū, modelis ir diezgan gaidīts. Pirmā automašīna ar nosaukumu Tiggo tika izlaista 2005. gadā. Kopš tā laika automašīna ir izgājusi vairākas paaudzes, kā arī veselu virkni pārveidojumu, kas liecina par diezgan augstu krosovera popularitātes līmeni.
Pati automašīna ir kompakts SUV ar ietilpīgu bagāžnieku un diezgan plašu benzīna dzinēju klāstu. Modeļa spēka agregāta vidējā atdeve ir 120 ZS. Tajā pašā laikā autobraucēji var droši izvēlēties starp automātisko un manuālo pārnesumkārbu. Turklāt ir pilnvērtīga visu riteņu piedziņa, kas pieejama tikai augšējā konfigurācijā.

Interjera un eksterjera ziņā modelis ir panācis tālu priekšā, atstājot aiz sevis iepriekšējo krosovera paaudzi. Tagad interjerā izmantots elegants centrālais panelis, digitāli sakopts, daudzfunkcionāla stūre ar virkni funkciju taustiņu, uzlaboti sēdekļi ar galvas balstiem un daudz citu jauku sīkumu.
Izskats izceļas arī ar formu eleganci un mūsdienīgām pieejām. Īpaši veiksmīgi riteņi un optika. Kopumā modelis izrādījās ārkārtīgi pozitīvs, tāpēc kopumā esam pārliecināti par tā turpmākajiem panākumiem tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно