• Autors:

  work
 • Pievienots:

  12-01-2022, 19:02
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1182

Kia Niro pāriet uz otro paaudzi

Kia Niro ir labs korejiešu krosovers, kas tika prezentēts Seulas mobilitātes izstādē 2019. gadā. Jaunā, patiesībā, automašīna jau ir spējusi sevi labi parādīt ASV un Eiropā, kas ļāva Kia vadībai sagatavot SUV otro paaudzi, tikai 3 gadus pēc tā parādīšanās.
Tik strauju paaudžu maiņu diktē krosovera pāreja uz elektrisko vilci. Jo īpaši SUV būs gan hibrīda versija, gan tīri elektriskā versija ar uzlādi no sienas kontaktligzdas. Starp citu, hibrīdu nav iespējams uzlādēt, un iebūvētais akumulators tiks izmantots tikai degvielas ekonomijai.

Tāpat otrā paaudze lepojas ar atjauninātu dizainu, kas tomēr ļoti atgādina iepriekšējo automašīnas versiju. Patiešām jaunums ir Greenzone braukšanas režīms, kas ļauj hibrīdam braukt videi visdraudzīgākajā veidā tam paredzētajās pilsētas vietās.
E-GMP arhitektūra, uz kuras ir būvēta šī automašīna, ir lieliska gan hibrīdiem, gan elektromobiļiem. Šī platforma ir tikko sākusi savu pastāvēšanu uz konveijera, taču tā jau prognozē gaišu nākotni un lielus panākumus tirgū.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно