• Autors:

  work
 • Pievienots:

  24-02-2022, 18:57
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1174

Jeep Grand Cherokee L saņem ekrānu pasažieriem

Jeep Grand Cherokee L ir loģisks Grand Wagoneer turpinājums, kas kļuvis vēl kompaktāks un ērtāks. Krosoveram ir patīkams eksterjers, mājīgs interjers un ļoti labs tehnisko datu kopums. Jebkurā gadījumā par to liecina pozitīvās atsauksmes no šī auto pircējiem.
Ņemot vērā lielisko pieprasījumu un glaimojošos autobraucēju sabiedrības komentārus, Jeep nolēma nopietni atjaunināt automašīnu, pievienojot daudz papildu iespēju. Jo īpaši mēs runājam par jaunu augstas kvalitātes ekrānu pasažieriem pirmajā rindā.

Turklāt pilnībā nomainīti durvju paneļi, līstes, atstarotāju restes un vēl kaudzis sīkumu. Tagad visi šie elementi ir izgatavoti no labākas kvalitātes un taustei patīkamas plastmasas. Turklāt ir nomainīta adaptīvā klimata kontroles sistēma, kas tagad ir par klasi augstāka nekā iepriekšējā.
Līdz ar visiem šiem atjauninājumiem automašīnas cena amerikāņu auto dīleru salonos pieaugusi tikai par pāris tūkstošiem dolāru. Runājot par Eiropu, atjauninātā versija, visticamāk, mūs nesasniegs. Tomēr par to nevajadzētu uztraukties, jo Jeep ir daudz citu iespēju!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно