• Autors:

  work
 • Pievienots:

  13-11-2021, 19:07
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1220

Nissan Note hibrīds uzvar Gada auto

Nissan bija viens no pirmajiem uzņēmumiem, kas sajuta elektrisko transportlīdzekļu attīstības perspektīvas. Ko vērts ir viņas Nissan Leaf modelis, kas izcēlies ar lieliem pārdošanas apjomiem gan dzimtajā Japānā, gan tālu aiz tās robežām. Šis budžeta klases elektroauto Eiropā pat saņēma gada auto titulu, taču šodien runa ir par pavisam citu modeli.
Mēs runājam par hibrīdu Nissan Note, kas arī kļuva par gada auto, lai gan līdz šim Japānā. Galvenie konkurenti uz universālo atzinību bija ļoti nopietni Toyota GR 86 un Subaru BRZ modeļi, bet mūsu aizbildnim izdevās pārspēt konkurentus kopvērtējumā. Vienlaikus tika izvērtēti dažādi transportlīdzekļu rādītāji.

Uzvarētājs pats par sevi ir plug-in hibrīds, kas lieliski darbojas ar elektrisko vilci, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju. Izceļas arī automašīnas dizains, ko pārstāv moderna Āzijas skola ar stingru detaļu pārpilnību. Turklāt daudzus punktus saņēma automašīnas interjers, kas tika atzīts par ērtu un labi noformētu.
Varam tikai priecāties par Nissan un tā lieliskajiem elektriskajiem transportlīdzekļiem. Mēs ceram, ka šī koncerna arī turpmāk priecēs savus patērētājus ar izciliem un, pats galvenais, modeļiem par pieņemamām cenām!http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно