• Autors:

  work
 • Pievienots:

  28-06-2022, 21:02
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1124

Genesis GV70 elektromobilis iepriecinās ar dinamiku

Genesis gv70 elektroauto sola iepriecināt pircējus ar savu ātrgaitas dinamiku. Korejieši paveica lielisku darbu pie augstākās klases sedana, kurā ir iekļautas mūsdienu elektrisko modeļu labākās īpašības. Tālāk mēs runāsim par visām šī jaunā produkta tehniskajām īpašībām, kā arī apskatīsim tā izskatu.
Sāksim ar spēka agregātu līniju, ko šeit attēlo viens elektromotoru pāris. To kopējā atdeve ir 489 zirgspēki un 700 N * M. griezes moments. Tajā pašā laikā paātrinājuma dinamika līdz simtiem ir tikai četrarpus sekundes, kas ir diezgan ātrs rādītājs.

Tagad par Genesis gv70 izskatu, kas izskatās patiešām iespaidīgi. Auto joprojām ir izgatavots atturīgā stilā, kam ir daudz līdzību ar sedana iepriekšējo paaudzi. Šeit patiešām jaunums ir lieliskā LED optika, viltotais režģis un sava veida sportisks korpusa komplekts.
Atjauninātajam Korejas sedanam vajadzētu parādīties pārdošanā nākamā gada sākumā. Automašīnas izmaksas joprojām ir daudzu strīdu un minējumu priekšmets. Mēs nepievienosimies šiem strīdiem, bet tikai nogaidīsim dažus mēnešus pirms automašīnas oficiālās izlaišanas.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно