• Autors:

  work
 • Pievienots:

  30-06-2022, 10:51
 • Komentāri:

  0
 • Skati:

  1126

Izlaists Mitsubishi Airtrek akumulators

Mitsubishi pārliecinoši pārvalda elektromobiļus un piedāvā savu jauno elektrisko krosoveru tirgū. Mēs runājam par Mitsubishi Airtrek modeli, kas var lepoties ar diezgan ietilpīgu akumulatoru, jaudīgu elektromotoru pāri, kā arī vēsu interjeru ar pienācīgu tehnisko aprīkojumu.
Pirmā lieta, par ko mēs runāsim, ir jaunuma tehniskie parametri. Mitsubishi Airtrek ir aprīkots ar diviem elektromotoriem vienlaikus, kas izkaisīti uz abām elektromobiļa asīm. To kopējā jauda ir aptuveni 702 zirgspēki. Es vēlētos arī atzīmēt akumulatoru 70 kW * stundām, kas ir līdzvērtīgs 520 km nobraukumam. caur WLTP ciklu.

Mitsubishi Airtrek izskats ir līdzīgs tam pašam Outlander, taču automašīnai ir gludāka forma, kā arī vairāk apzīmogoti virsbūves elementi. Turklāt tie neskopojās ar elegantiem diskiem, kā arī LED optikas komplektu ar miglas lukturiem. Kopumā izskats izskatās diezgan jautrs un moderns.
Kas attiecas uz interjeru, tas ir veidots minimālisma stilā ar elektronisku komponentu pārpilnību. Centrā ir liels multivides sistēmas ekrāns, nedaudz pa labi ir digitālā tipa informācijas panelis. Ir arī ērta daudzfunkcionāla stūre ar funkciju taustiņiem.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/

Atgriezties
Informācija
Apmeklētāji, kas ietilpst grupā Viesi , nevar atstāt komentārus par šo publikāciju.
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 11.2 бесплатно